تبلیغات
دنیای اسرارامیز - EVP ضبط صدای ارواح
جمعه 15 مهر 1390  08:40 ب.ظ
توسط: ali harandi

ضبط صدای ارواح

 

صدای ارواح

روزانه موارد زیادی از وقایع عجیب در جهان رخ می‌‌دهد كه با بررسی مجموعه‌ای از آن‌ها می‌‌توان به نتایج خارق‌العاده و البته جذابی دست یافت. این نتایج ما را به عالم ناشناخته‌ها رهنمود می‌‌كند تا ببینیم دنیا فقط همان كه ما حس می‌‌كنیم نیست. اگر آماده‌اید برای قدم گذاشتن به جهان ناشناخته با ما همراه باشید.

تصویر روح در برفك تلویزیون
در اواسط دهه 1980 محققی به نام <كلاس اسچربر> یكی از كانال‌های برفكی تلویزیون را انتخاب نمود و دوربین فیلم‌برداری را جلوی آن گذاشت و به ضبط برفك‌ها پرداخت. پس از ضبط، تصاویر برفكی را در ویدئو گذاشت و تماشا كرد. خیلی عجیب بود، در تصاویر برفكی تصاویری از دخترش <كارین> كه به تازگی فوت كرده بود، به صورتی مه‌آلود ضبط شده بود. تصاویر، مثل ابر به تدریج ظاهر می‌‌شدند. او توانست علاوه بر دخترش سایر اعضای خانواده‌اش را هم ببیند.
اگرچه چنین رویدادی عجیب و تا حدی باورنكردنی به نظر می‌‌رسید ولی این تجربه تنها گزارش ارائه شده درباره مواردی از این دست نیست. در ادامه به چند مورد دیگر اشاره خواهیم كرد.

ارتباط روحی مادر و پسر
<گریس> و پسرش <باب> با كدهای مورس آشنایی داشتند. در جنگ جهانی اول، باب به فرانسه منتقل و از مادرش دور شد. یك بار گریس در حال خواندن نامه پسرش متوجه شد كه بی‌‌سیم، پیغامی را می‌‌رساند. پیغام از طرف باب بود: <مادر… من زنده هستم و دوستت دارم. من و سایر پسران نزدیك لنز هستیم. اگر پیغام را گرفتی به دیگران هم بگو. ما حالمان خوب است. مادر این روش ارتباط خیلی سخت است. حسابی گیج شده‌ام. باب.>
آیا ارتباط باب و مادرش ارتباطی روحی بود؟ چطور آن‌ها توانسته بودند بدین شكل با هم ارتباط داشته باشند؟

نوار خالی كاست
<كارول> رژیم لاغری داشت. به همراه رژیم غذایی، نوار كاستی را هم گوش می‌‌داد یك طرف نوار خالی بود. یك‌بار برای آن كه قسمت ضبط شده را بشنود طرف خالی نوار را گذاشت تا صداهای محیط اطراف را ضبط كند. بعد از آن كه چند دقیقه‌ای از ضبط صداها گذشت نوار را از اول گذاشت تا ببیند چه چیزی ضبط كرده است. صدایی عجیب و غریب به گوشش رسید. خیلی برایش عجیب بود. مجددا به ضبط صدا مشغول شد و گوش داد صدایی می‌‌گفت:<من دوستت دارم! آیا تو هم مرا دوست داری؟> این اولین تجریه كارول در زمینه پدیده صدای الكترونیكی بود.

پیغام هوشیاری
در سال < 1915دیوید ویلسون>، اپراتور آماتور بی‌‌سیم و اهل لندن، وسیله‌ای ساخت كه نسبت‌ به تاثیرات الكترونیكی بسیار حساس بود. این دستگاه به یك گالوانومتر متصل بود كه حضور و میزان جریان الكتریكی را ثبت می‌‌كرد. ویلسون حركات گالوانومتر را ثبت می‌‌نمود. در دهم ژوئن 1915 گالوانومتر حدود هشت دقیقه به صورت پیوسته حركت می‌‌كرد. كلیه حركات گالوانومتر ثبت شد. ویلسون آن حركات را به كدهای مورس ترجمه نمود. حركات گالوانومتر پیغامی را می‌‌رساند: <مشكلی بزرگ، پیغام هوشیاری، روز پنجم، ساعت شش عصر>
ممكن است كه این پیغام برای ما مفهوم خاصی نداشته باشد ولی شاید برای دیوید ویلسون حاوی پیام بسیار مهمی بوده، خصوصا این‌كه از طریق یك گالوانومتر برای او ارسال شده است.

یك تجربه در آزمایشگاه
<دیویدس> برای اولین بار در آگوست 2001 ساعت 9:30 دقیقه به ضبط صدا مشغول شد. چیز خاصی ضبط نكرده بود. مجددا ساعت 11:30 دقیقه به ضبط صدا مشغول شد، هنگام ضبط صدا سوالی را پشت سر هم تكرار می‌‌كرد: <آیا كسی هست كه دوست داشته باشد با من صحبت كند؟> هنگامی كه به صداهای ضبط شده گوش داد، صدایی شنید كه می‌‌گفت: <آیا كسی پاسخ می‌‌دهد؟> مو به تنش راست شده بود. مجددا ساعت 5:15 دقیقه به ضبط صدا پرداخت. هنگامی كه صداهای ضبط شده را گوش می‌‌داد صدایی می‌‌گفت: <وقت ندارم.>

انجمن آمریكایی و پدیده صدای الكترونیكی
در سال < 1982سارا استپ> در آمریكا انجمن EVP را برای كارهای تحقیقاتی در زمینه صدای الكترونیكی تاسیس نمود. وی با انتشار كتاب <صداهایی از ابدیت> كار خود را آغاز كرد. تیم تحقیقاتی استپ پس از خواندن این كتاب مصمم شد هر روز راس ساعت و به مدت زمان معینی به ضبط صداها بپردازد و سپس صداهای ضبط شده را با هدفون گوش دهد. دو روز اول هیچ صدای خاصی ضبط نشده بود. روز سوم، شنبه بود و كار ضبط شروع شد. آنها پس از آن‌ كه با هدفون به صداهای ضبط شده گوش دادند متوجه شدند صدایی ضعیف به گوش می‌‌رسد: <كریستال‌ها كمكم كنید.> لحظه‌ای فراموش نشدنی بود. بارها و بارها صدا را گوش دادند.
سارا استپ حدود یك هفته به مدت پنج دقیقه به ضبط صدا مشغول بود. بارها و بارها سوالی را تكرار می‌‌كرد و از موجودات روحی و ارواح می‌‌خواست پاسخ بدهند ولی زمانی كه مجددا به صداهای ضبط شده گوش می‌‌داد هیچ‌ صدایی جز صدای خودش نمی‌‌شنید. روز ششم كه حسابی خسته شده بود، تصمیم گرفت روال عادی كار را تغییر دهد و از ارواح چنین خواست: <خواهش می‌‌كنم از دنیایتان چیزی بگویید.> این بار زمانی كه به صداهای ضبط شده گوش می‌‌داد صدایی به گوشش رسید: <زیبا.>

سارا استپ كار تحقیق و بررسی در زمینه پدیده صدای الكترونیكی را متوقف نكرد. او تئوری‌ها و نظریه‌هایی در این زمینه ارائه داده است. او پیام‌های دریافتی را دسته‌بندی و گروه‌بندی كرده است. پیام‌های گروه A یا كلاس A، پیام‌هایی هستند كه به راحتی و سادگی از طریق بلندگوی سیستم صوتی شنیده می‌‌شوند و قابل درك و فهم هستند. این دسته‌ صداها در آستانه شنوایی انسان قرار دارند و می‌‌توان صداها را بدون استفاده از تجهیزات خاصی به وضوح شنید. پیام‌های گروه B یا كلاس B پیام‌هایی هستند كه از طریق بلندگوی سیستم صوتی شنیده می‌‌شوند ولی واضح، كامل و قابل درك نیستند و برخی كلمات آنها قابل تشخیص نیست.
پیام گروه C یا كلاس C، پیام‌هایی ‌هستند كه از طریق هدفون شنیده می‌‌شوند و درك و فهم آنها مشكل است. تعداد زیادی از این پیام ها در حالت عادی قابل تشخیص نیستند و فركانس آنها عموما در آستانه شنوایی انسان قرار ندارد.استپ، هر پیامی را با توجه به ویژگی‌هایش در یكی از سه كلاس A یا B یا C قرار می‌‌دهد.
در ماه می‌ سال < 2000تام> و <لیزا باتلر> در امور تحقیقاتی به سارا استپ ملحق شدند. این دو نفر حدود 14 سال در این زمینه تحقیق و بررسی نموده‌اند. تام، مهندس الكترونیك است و لیزا سابقه طولانی در متافیزیك دارد و هر دو نفر در رشته روان‌شناسی مدرك لیسانس دارند.
در حال حاضر این انجمن در تحقیقات خود از دستگاه‌های الكترونیكی بسیار مجهزی استفاده می‌‌كند. برخی از دستگاه‌ها تنها به همین منظور طراحی و ساخته شده‌اند.

http://www.angelsghosts.com/sitebuilder/images/stull_cemetery_ghost_photo_1-418x308.jpg

خبری از انجمن آمریكایی EVPانجمن آمریكای EVP
از روز سوم تا ششم ماه ژوئن 2004 كنفرانسی در زمینه EVP برگزار می‌‌كند. این كنفرانس سه روزه با هدف آشنا كردن عموم مردم با پدیده صدای الكترونیكی و ICT و ارائه آخرین گزارشات و دستاوردهای تحقیقاتی در این زمینه برگزار می‌‌شود كه شامل سخنرانی، ارائه مقاله، كارگاه‌های آموزشی و آشنایی با محققان و موسسات مرتبط با EVP می‌‌شود. در سایت انجمن، برنامه دقیق كنفرانس و نشست‌های مربوط به آن به همراه فرم‌های ثبت‌نام و سایر اطلاعات موجود است.

آزمایشات و یافته‌های جدید
اخیرا محققی اسكاتلندی به نام <الكساندر مك رایی> دست به تحقیقاتی در این زمینه زد و به نكات تازه‌ای دست یافت:
_ جنس صداهایی كه به گوش می‌‌رسید كاملا معلوم بود. حتی سن صاحبان صدا هم قابل تشخیص بود. اغلب آن‌ها، نام شخص آزمایش كننده را می‌‌دانستند و به سوالات جواب می‌‌دادند.
از آن جایی كه نوار ضبط شده یا تصاویر گرفته شده باید بارها و بارها پخش شود، بهتر است مدت زمان ضبط بین سه تا پنج دقیقه باشد.
_ اگر در زمان ضبط صدا، صدایی مثل هواكش و یا هر نویز (صدای اضافی) دیگری در محیط پخش شود عموما نتایج بهتری در بر خواهد داشت.
_ در زمان ضبط بهتر است شخص آزمایش كننده برای برقراری ارتباط بهتر، مكررا سوالی را بپرسد، در این صورت تا پنجاه درصد به پیشرفت كار خود كمك كرده است.
محققان دیگری هم در زمینه پدیده صدای الكترونیكی به تحقیق پرداخته‌اند و به یافته‌های جدیدی دست یافته‌اند:
_ اكثر پیام‌های دریافت شده مربوط به روزهای بارانی، برفی و یا در طول شب بوده‌اند تا در روزهای آفتابی و صاف.
_ پیام‌های دریافت شده به نوعی با شخصی كه در حال ضبط صوت یا تصویر است در ارتباط است.
_ گاهی مشاهده شده دو نفر در دو مكان مختلف یك پیام مشابه دریافت كرده‌اند. البته این حالت به ندرت اتفاق می‌‌افتد و زیاد معمول و متداول نیست.
_ اغلب پیام‌ها به شكل معكوس ضبط شده‌اند؛ یعنی زمانی كه نوار ضبط شده در سیستم صوتی به عقب زده می‌‌شود كلمات و لغات قابل فهم و درك می‌‌شوند، گویا ارواح كلمات را بر عكس ادا می‌‌كنند. در این صورت با استفاده از نرم‌افزارهای كامپیوتری می‌‌توان صدای ضبط شده را در جهت معكوس پخش كرد و شنید. برخی معتقدند كسانی كه از مشكلات روحی رنج می‌‌برند یا دچار مشكلات ذهنی و عاطفی هستند اصلا نباید دست به تجربه‌ كردن این پدیده بزنند.

پدیده‌های صدا و تصویر الكترونیكی
<پدیده صوتی> شكل جدیدی از ارتباط ارواح است. در این ارتباط از دستگاه‌های الكترونیكی استفاده می‌‌شود. <پدیده صوتی> می‌‌تواند به صورت صوتی یا به صورت تصویری باشد. صداهای غیرمتعارف و یا تصاویر غیرمتعارف از طریق تجهیزات صوتی و تصویری ضبط می‌‌شوند كه با اصول و قواعد شناخته شده فیزیك قابل توجیه و تفسیر نیستند. در بسیاری از تجارب گزارش شده، شخصی كه به كار ضبط صدا یا تصویر مشغول بوده، خیلی ساده و راحت با ارواح ارتباطی دو طرفه و متقابل را تجربه و گاهی حتی خیلی راحت با آنها صحبت كرده است.
با پیشرفت تكنولوژی و اختراع وسایلی مثل تلویزیون، رادیو، تلفن و… ارتباط با ارواح هم شكل‌های تازه‌تری به خود گرفته و اصطلاحات جدیدی هم میان محققان برای این‌گونه پدیده‌ها و ارتباطات فوق‌العاده به وجود آمده است. به ارواح موجود در تصاویر یا فیلم‌های ضبط شده‌ كه در حالت عادی دیده نمی‌‌شوند اصطلاحا ICT می‌‌گویند…

راه به ناشناخته‌ها
در سراسر دنیا در مورد پدیده صدای الكترونیكی نظریات و تئوری‌های مختلفی وجود دارد و همه محققان در جستجوی دست‌یافتن و رسیدن به علت وجودی این پدیده هستند. گروهی معتقدند پس از مرگ، انسان به جهان‌ دیگر و یا سطوح دیگری از هستی می‌‌رود و این پیام‌ها از طرف همان كسانی است كه زمانی در میان ما و در این جهان زندگی می‌‌كرده‌اند. البته گاهی مشاهده شده پیام‌ها از طرف كسانی ارسال شده كه هم‌اكنون هم در میان ما زندگی می‌‌كنند.
سال‌ها پیش یعنی در سال 1966، پژوهش‌گری اعتقاد داشت این صداها می‌‌تواند بر اثر <تكانه‌های الكترونیكی> ارسال شده از ذهن ناخودآگاه تجربه‌كنندگان به وجود آید. در آن سال‌ها، امكان چنین چیزی را ضعیف می‌‌دانستند زیرا تصور می‌‌كردند ذهن نمی‌‌تواند چنین علایمی ارسال نماید. البته امروزه قدرت تاثیرگذاری ذهن بر ماده بر همگان روشن شده است و بین بسیاری از فرآیندهای ذهنی و فعالیت‌های بدنی ارتباط‌هایی وجود دارد. مثلا بسیاری از مردم هنگامی كه بدون صدا پیش خود مطالعه می‌‌كنند لب‌هایشان می‌‌جنبد و چنان حركتی در حنجره ایجاد می‌‌شود كه بسیاری از پزشكان به بیمارانی كه حنجره‌شان را عمل كرده‌اند، توصیه می‌‌كنند اصلا مطالعه نكنند تا آسیبی به حنجره‌شان نرسد.
تحقیقات نشان داده اگر دستگاه ضبط صوت درون یك حصار حفاظتی قرار گیرد یا داخل یك اتاق خالی از انسان گذاشته شود، ولو این كه نوار در حال حركت باشد هیچ صدایی روی آن ضبط نخواهد شد. این محققان معتقدند باید در مجاورت دستگاه ضبط حتما انسان حضور داشته باشد. گروهی دیگر اعتقاد دارند شخص دیگری از فاصله دور به صورت تله‌پاتی و با استفاده از نیروی ذهن خود این كار را انجام می‌‌دهد. به طور كلی تحقیقات در مورد این پدیده و سایر پدیده‌ها در حال انجام است و كماكان ادامه دارد. در كتاب پدیده‌های انرژی‌زایی و ردیابی نشانه‌های روح‌زایی در این‌باره آمده است: < گرچه ما با موضوعاتی سروكار داریم كه تا به حال به خوبی تفسیر نشده‌اند ولی در آینده امید حل معماهایی درباره آن‌ها وجود دارد… امروزه موضوعات تاز‌ه‌‌ای با عناوین ناشناخته در مسایل اعجاب‌انگیز فیزیك و بیولوژی مطرح شده‌ است كه از آنچه ساحران قدیمی به آن می‌‌اندیشیدند بسیار عجیب‌تر و اعجاب‌ برانگیزترند.>

پی‌نوشت: پدیده‌های انرژی‌زایی و ردیابی نشانه‌های روح‌زایی


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 20 مهر 1390
נערות ליווי
پنجشنبه 31 مرداد 1398 02:54 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.

I'm having black coffee, he's which has a cappuccino. They
are handsome. Brown hair slicked back, glasses that suit his face, hazel eyes and the most wonderful lips I've seen. He could be quality, with incredible arms as
well as a chest that stands apart within this sweater.
We're standing in front of one another preaching about
our everyday life, what we'd like for future years, what we're searching for on another person. He starts telling me that he has been rejected lots of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at
me, biting his lip.

‘Oh, I would not know. Everything happens for an excuse right.
But figure out, can you reject me, do you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, would you mind if I kissed you right now?' he was quoted saying as I purchase far better him and kiss him.

‘Next occasion don't ask, accomplish it.' I reply.

‘I'm keen on the method that you think.' , he said.

Meanwhile, I start scrubbing my heel bone in their leg, massaging it slowly. ‘What exactly do that suits you in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone who knows what they want. Somebody who won't say yes just because I said yes. Someone who's not afraid when trying new stuff,' he says. ‘I'm never afraid when trying a new challenge, especially in relation to making new stuff in bed ', I intimate ‘And I really like women that are direct, who cut with the chase, like you recently did. To become
honest, which is a huge turn on.'
Sexy2Call
چهارشنبه 2 مرداد 1398 04:18 ق.ظ
Sexy2call Quick search and obtain the modern results Locate a massage escort
girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation.
Interested in escort girls? Discrete apartments? Create a quick search
by region
וילות בצפון
دوشنبه 31 تیر 1398 01:14 ق.ظ
thank you a whole lot this amazing site can be formal as well as relaxed
נערות ליווי בהוד השרון
جمعه 28 تیر 1398 09:47 ق.ظ
"We need to build to a different one crescendo, cheri," he said.

"And we will have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were loaded with lust, as well
as soft skin of his hard cock against my sex was having its
intended effect. I was feeling a stronger arousal now as
I felt his cock slide between my sensitive lips. I felt the head of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy,
and I needed him to thrust into me hard. Instead he pulled back and slid his hardness back approximately
my clit.

I'm aching to own him inside, and I could truthfully tell that his
need to push that wonderful hard cock inside me was growing.

His moans grew to complement mine, and I knew the feeling of my wet pussy lips to the head of his cock was getting a
lot for of us.

"Permit the finale begin," he stated, and he slid the end of his cock inside me.


We both gasped as he held his cock there for your moment.
I contracted my pussy to get him further inside, and the
man threw his head back within the sensation. Inch by excruciating inch he
pushed his cock inside me, and each and every time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful as it filled me, but I
desired everything inside me. I rolled sideways and
rested my leg against his shoulder, and then he plunged his cock all the way
up in.
נערות ליווי
یکشنبه 23 تیر 1398 08:19 ب.ظ
"We should build to a different one crescendo, cheri," he said.
"And we will have an ending that will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were stuffed with lust, along
with the soft skin of his hard cock against my sex was
having its intended effect. I'd been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive
lips. I felt the pinnacle of his cock push agonizingly
at the doorway of my pussy, and Needed him to thrust into me
hard. Instead he pulled back and slid his hardness back nearly
my clit.

I had been aching to get him inside, and I was able to
tell that his should push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to suit mine, and I knew the impression of my wet
pussy lips for the head of his cock was getting a lot of for
of us.

"Allow finale begin," he stated, and then he slid the tip of his cock inside me.


Both of us gasped when he held his cock there for the moment.
I contracted my pussy to drag him further inside, and hubby threw
his return with the sensation. Inch by excruciating inch he pushed
his cock inside me, and every time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful mainly because it filled me, but Needed all of it inside me.
I rolled sideways and rested my leg against his shoulder,
and he plunged his cock completely in.
צימרים
جمعه 21 تیر 1398 08:38 ق.ظ
Index Search Villas and lofts for rent, search by region, find in minutes a villa to book by city,
a number of rooms lofts and villas. Be astounded by the
photographs and knowledge that the site has to make available you.
The website is a center for everyone the ads within the field, bachelorette party?
Enjoy an associate who leaves Israel? No matter what the
rationale you need to rent a villa for an upcoming event or simply a bunch
recreation suitable for any age. The website is also the biggest market of rooms
by way of the hour, which is definitely another subject,
for lovers who are trying to find a deluxe room equipped for discreet entertainment having a spouse or lover.

Regardless of the you are looking for, the 0LOFT website is really a look for you
to find rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
Sexy2Call
چهارشنبه 12 تیر 1398 02:04 ب.ظ
Sexy2call Quick search and acquire the modern results Find a massage escort girl, discrete apartment
or any perfect and indulgent recreation. Searching for escort girls?
Discrete apartments? Produce a quick search by region
לופט
دوشنبه 10 تیر 1398 08:08 ق.ظ
Index Search Villas and lofts to book, search by region, find in minutes a villa to book by
city, a range of rooms lofts and villas. Be afraid of the
wonderful pictures and knowledge that the site has to supply you.
The site is a center for you all the ads inside field, bachelorette party?
Spend playtime with a buddy who leaves Israel? No matter what the explanation it's important to rent a
villa for a forthcoming event or simply just a team
recreation suited to any age. The site is also the center of
rooms from the hour, which is definitely another subject,
for lovers who are looking for a deluxe room equipped for discreet entertainment which has a spouse or lover.

Regardless of you want, the 0LOFT website will make a look for you to identify rentals
for loft villas and rooms throughout Israel,
North South and Gush Dan.
וילות באילת
یکشنبه 9 تیر 1398 05:02 ب.ظ
Index Search Villas and lofts for rent, search by region, find in a few minutes
a villa for rental by city, various rooms lofts and villas.

Be impressed by the wonderful pictures and information that
they have to make available you. The site is a center for everybody
the ads within the field, bachelorette party? Spend playtime with a pal who leaves
Israel? Regardless of what the reason why you will
need to rent a villa for a potential event or just a gaggle recreation well suited for any age.
The website is also the biggest market of rooms by way
of the hour, which has already been another subject, for lovers who are trying to find a lavish room equipped for discreet entertainment
with a spouse or lover. Regardless of you would like, the 0LOFT website makes a seek out you to identify
rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
נערת ליווי חיפה
شنبه 8 تیر 1398 09:25 ب.ظ
Sexy2call Quick search and get the modern results Look for
a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. In search of escort girls?
Discrete apartments? Come up with a quick search by
region, the biggest portal in Israel for discreet apartments and escort girls, various youth ads that offers you
service and guidance you didn't know, search for by city and
discover the dream girl for an additional indulgence, business meeting?

Ads never include and or provide and or encourage
and or imply the provision of sexual services. The ads are governed by many of the binding laws on the State of Israel.
info on cialis
یکشنبه 2 تیر 1398 10:54 ب.ظ

Regards, Very good information!
interactions for cialis cialis tadalafil online canada discount drugs cialis order a sample of cialis tarif cialis france cialis 100mg suppliers cialis generique 5 mg cialis sans ordonnance miglior cialis generico cialis sicuro in linea
Cialis 20 mg
یکشنبه 2 تیر 1398 07:32 ق.ظ

Tips clearly regarded..
cialis price in bangalore cialis preise schweiz cialis 5 mg buy cialis diario compra buy brand cialis cheap buy cialis cialis online nederland buy cialis uk no prescription cialis online cialis generico online
Cialis prices
شنبه 1 تیر 1398 03:54 ب.ظ

Fine knowledge. Regards.
precios cialis peru prezzo di cialis in bulgaria cialis online holland tadalafil tablets we choice free trial of cialis cialis mit grapefruitsaft generico cialis mexico prices on cialis 10 mg precios de cialis generico cialis online
Cialis pills
جمعه 31 خرداد 1398 11:14 ب.ظ

You've made your point pretty effectively..
safe site to buy cialis online look here cialis cheap canada cialis venta a domicilio tadalafil generic brand cialis nl tadalafil 10 mg cialis 10mg prix pharmaci effetti del cialis buy generic cialis cialis pills boards
http://rappyecia.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 07:23 ق.ظ

With thanks, Quite a lot of info!

price cialis wal mart pharmacy acquistare cialis internet viagra or cialis cialis italia gratis cialis pills in singapore cialis lilly tadalafi we like it cialis price cialis lilly tadalafi cialis price thailand interactions for cialis
http://nuanjeupros.strikingly.com/
پنجشنبه 30 خرداد 1398 02:13 ب.ظ

Good data. Cheers!
cialis diario compra cialis 5 effetti collaterali cialis tablets australia cialis generico online cialis patentablauf in deutschland cialis sicuro in linea cialis farmacias guadalajara canadian cialis low cost cialis 20mg cialis purchasing
http://cunslipa.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 08:23 ب.ظ

Thank you. I value it.
cialis dosage amounts buying cialis on internet cialis 100mg suppliers safe site to buy cialis online how does cialis work cialis coupon cialis dose 30mg cialis sicuro in linea cialis generique where cheapest cialis
Online cialis
چهارشنبه 29 خرداد 1398 04:09 ق.ظ

Regards. A good amount of tips!

the best site cialis tablets warnings for cialis cialis reviews cialis tadalafil online brand cialis generic we recommend cialis info cialis 5mg prix click here to buy cialis buying cialis overnight cialis para que sirve
Cialis prices
سه شنبه 28 خرداد 1398 05:22 ق.ظ

Lovely posts. Many thanks.
we recommend cialis info generic cialis with dapoxetine canada discount drugs cialis cialis rckenschmerzen prezzo cialis a buon mercato are there generic cialis where do you buy cialis cost of cialis cvs opinioni cialis generico ou trouver cialis sur le net
Cialis canada
دوشنبه 27 خرداد 1398 02:27 ب.ظ

With thanks, A lot of data.

cialis kaufen bankberweisung cialis 50 mg soft tab prix cialis once a da order a sample of cialis cuanto cuesta cialis yaho cialis 100 mg 30 tablet cialis prices low dose cialis blood pressure dose size of cialis price cialis per pill
http://diarioga.strikingly.com/
دوشنبه 27 خرداد 1398 12:08 ق.ظ

Fine material. Kudos!
tadalafil 10 mg online prescriptions cialis cialis rezeptfrei sterreich cialis rezeptfrei sterreich cialis patent expiration buy generic cialis cialis without a doctor's prescription how do cialis pills work buy cialis online nz ou acheter du cialis pas cher
cheapest generic viagra cialis
یکشنبه 26 خرداد 1398 09:58 ق.ظ

Whoa loads of beneficial facts.
no prescription cialis cheap opinioni cialis generico ou acheter du cialis pas cher cialis kaufen wo cheap cialis ou trouver cialis sur le net tadalafil 5mg viagra vs cialis vs levitra cialis cuantos mg hay cialis uk
http://anconsynch.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 08:16 ب.ظ

Incredible plenty of awesome advice!
click now buy cialis brand safe site to buy cialis online cost of cialis cvs buy cialis online legal buy original cialis buying cialis overnight cialis online nederland look here cialis cheap canada generic cialis with dapoxetine cialis en mexico precio
buy generic cialis in usa
شنبه 25 خرداد 1398 06:10 ق.ظ

With thanks, Lots of information!

cialis en 24 hora cialis pas cher paris cialis 100mg suppliers cialis per paypa tadalafilo cialis 10 doctissimo how to buy cialis online usa effetti del cialis generic cialis levitra cialis qualitat
cialis coupon cvs
جمعه 24 خرداد 1398 04:04 ب.ظ

Awesome posts, Thank you.
only here cialis pills buy cialis online cheapest cialis online nederland cialis rezeptfrei cialis generika in deutschland kaufen cialis generique we recommend cialis best buy when will generic cialis be available cialis per paypa tadalafilo
http://uzlofe.strikingly.com/
جمعه 24 خرداد 1398 01:33 ق.ظ

Good info. Many thanks.
cialis pills boards cialis kaufen wo cialis qualitat only now cialis for sale in us cialis 05 achat cialis en itali cialis wir preise wow look it cialis mexico cialis usa cost estudios de cialis genricos
Buy generic cialis
پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:55 ق.ظ

Amazing loads of beneficial information!
buying cialis overnight cialis 5 effetti collaterali cialis 5 mg buy cialis free trial cialis uk viagra vs cialis generic cialis pro cialis with 2 days delivery cialis daily dose generic order a sample of cialis
price cialis per pill
چهارشنبه 22 خرداد 1398 09:52 ب.ظ

Position nicely taken..
generic cialis pro cialis purchasing cialis generico en mexico cialis lilly tadalafi cialis sicuro in linea cialis farmacias guadalajara precios cialis peru sialis dosagem ideal cialis cialis therapie
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 10:31 ب.ظ

You actually expressed it effectively!
cilas order a sample of cialis try it no rx cialis cialis canada on line cialis patentablauf in deutschland buy cialis online legal non 5 mg cialis generici purchasing cialis on the internet bulk cialis cialis qualitat
interesting article
یکشنبه 19 خرداد 1398 05:42 ب.ظ
Thank you a bunch for sharing this with all folks you
actually know what you're talking approximately! Bookmarked.
Kindly additionally discuss with my website =).
We may have a hyperlink exchange contract between us
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
Free Page Rank Tool

پیام نگار