تبلیغات
دنیای اسرارامیز - مصاحبه با یکی از اعضای کهکشان به نام(تئو)

مصاحبه با یکی از اعضای کهکشان به نام(تئو)

این متن ترجمه ایست از گفتگوی اتفاقی خانم (سوزان اسپونر)با یکی از ساکنین فضا پیمای تحقیقاتی وقتی که خانم اسپونر به همراه دوستش

http://cdn.the2012scenario.com/wp-content/uploads/2012/03/UFO-111.jpg

سوزان اسپونر از دانش  هنر جهانی(TAUK) و دوستش سوزان توماس در حال تمرین......

 وقتی سوزان با یک سفینه فضایی تماس گرفت و با تئو صحبت کرد(از سیاره plinta) ما چیزهای زیادی در مورد زمین  و دیگر مکانهایی در کهکشان یاد گرفتیم و اینکه دیدگاه دیگر موجودات درباره بعد چهارم چه میباشد و همچنین وجود(پایگاههایی روی کره ماه)و تکنولوزی سیاره انها...

در اینجا سوزان توماس در حالت هیپنوتیزم و من(susane) در حال تهیه مقدمات جلسه (QHHT)و دوستمان candance هم در حال ارسال سئوالات از طریق کامپیوتر است.. در این هنگام ناگهان صدای سوزان را شنیدم که درباره دیدن (نورهایی) زمزمه کرد و این شرح جزییات ....

س- ایا مردم الان زودتر در حال بیدار شدن هستند؟

سوزان- بله اون عالییه که میبینم. من تمام نورها را میبینم...اون عالیه.(بیدار شدن) انها سرعت بیشتری گرفته....ما در حال دیده شدن از یک سفینه فضایی هستیم...اون یک لنز دوربین روی ما زوم کرده.. روی ما در این اطاق...

 س- خوب منظورش از این کار چیه؟؟

سوزان- نمی دونم. به نظر میاد که روی ما زوم کردند در  اطراف سفینه یک حلقه نور وجود داره ..اون حلقه به رنگ های ابی و سبز است که روشن است..از سفینه چیزی مثل لنز در حال بیرون اومدن هست..انها به فاصله خیلی نزدیک بالای سر ما هستند..

س- بزار این فرصت رو از دست ندیم

سوزان- انها دارند به تو نگاه میکنند...انه می خواهند چیزی شبیه یک میکروفون به تو بدهند....

س- پس من هم این میکروفون را به سمت تو هدایت میکنم تا از طریق تو با انها صحبت کنیم..

 مصاحبه با (theo)

از سفینه:ما خیلی خوشبختیم که الان با ما در حال صحبت هستی.ما در حال نگاه کردن به شما  دو نفر بودیم و خوشحالیم که شما ما رو دیدید و ما رو احساس کردید. ما فکر میکنیم که نور سبز و ابی نظر شما رو جلب کرد و خوشحالیم که اینطور شد..ما اینجاییم که کمکتان کنیم. ما عشق و دوستیمان را با همه اهالی زمین تقسیم میکنیم و خیلی هیجان زده ایم که ممکن است درهایی باز باشند  تا ما خودمان را نشان بدهیم.ایا سئوالی هست که بخواهید از ما بپرسید؟

س- شما از کجا می ایید؟

ت- از یک سیاره بسیار دور به نام plinta

س- ایا حالت فیزیکی هم دارید؟

ت- ما می توانیم در حالت فیزیکی هم باشیم اگر ضروری باشد.اما در حالت کنونی ما فقط مشاهده کننده ایم.اما وقتی زمانش برسد و اگر ضروری باشد ما می توانیم جسم به خود بگیریم. در مواقع دیگر ما لباسهای(از یک نوع فلز) هم داریم   که به تن میکنیم وقتی که بخواهیم نزدیک بشویم.

س- چرا این کارو میکنید؟

ت- برای اینکه از این چگالی که شما دارید خودمان را حفاظت کنیم....ممکن است که ما به جلسه شما جواب مثبت بدهیم جونکه شما دارید اینکار رو انجام میدهید .این خیلی عالی هست که مردمی هستند که قادرند با نیمه هوشیار خودشان ارتباط برقرار کنند  چون اون کار نور شما رو خیلی زیاد میکند  وحتی بعضی وقتها این نور شما  چشم ما را اذیت میکند(با شوخی) و این زمان سختی برای ما است..

س- برای چه منظوری شما امشب اینجا هستید و چطوری درباره ما فهمیدید؟

ت- ما انرزی را درک میکنیم و ما رنگ انرزی شما را شناخیتم و اونو تعقیب کردیم .ما میدونستیم که اون زمان مناسبی برای ملاقات میباشد و فهمیدیم که شما با نیمه هوشیار خودتان صحبت  خواهید کرد.

س- تو که از طریق دوستم سوزان صحبت میکنی..ایا اسمی هم داری؟

ت- بله ما به تو اسمی را میگوییم که بتونی  با اون اسم منو صدا کنی..اسم من (theo) است.

س- تئو..معذرت میخوام تئو  از تو میخوام که دوباره بگی از کجا میایی؟

ت-ما از پلینتا میاییم.

س- اون کجای کهکشان قرار داره؟

ت-ما سالیان سال از شما دور هستیم..سالها دورتر از از مکانی که حتی شما بشناسید و چیزی از ان نمیدونید

س-ایا مدت زمان زیادی اینجا بودید؟

ت- ما به اینجا(زمین) رفت و امد میکنیم. ما احتمالا" در اینجا بیشتر از ساکنان دیگر کهکشانها بودیم.اینجا مکانی است که همه تغییرات در( حال           رخ دادن ) است ..اینجا کهکشانی است که نورها خیلی درخشان و براق هستند..اگر تو هم قرار بود کهکشانی رو انتخاب میکردی برای اوقات فراقت حتما" اینجا می امدی .

س- در سفینه شما هدفتان از این سفر چی هست؟

ت- ما اتفاقاتی را که در کهکشان می افتد را مشاهده میکنیم و اگر کسی از ما بخواهد به انجا می رویم دقیقا" مثل ماشین امبولانس روی کره شما..ما به جایی میرویم که از ما کمک بخواهند و صدایمان کنند....

س- چه تعداد از شما اینجا هستید؟

ت- الان  ما در سفینه 3 نفر هستیم..اما ما سفینه جستجو هستیم.ما به سفینه مادر بر میگردیم جایی که اندازه ان قابل قیاس با سیاره شما هاست.

س- یک سفینه به بزرگی سیاره ما؟؟؟؟

ت- بله اون خیلی بزرگ هست..

س-سفینه شما الان کجا قرار داره؟ ایا نزدیک زمین هست؟

ت-اون خیلی دوره. ما جزو سفینه های جستجو گر هستیم. ما به جایی فرستاده میشیم که ما را صدا کنند. ما در حال سفر بودیم که ناگهان در منتهای درجه نیمه هوشیاری صدای شما را شنیدیم و سپس اینجا اومدیم.

 (توضیح اینکه  وقتی که ما دوستمان candance رو دعوت کردیم با همدیگر به شوخی گفتیم که اجازه بده به اوج نیمه هوشیار سفر کنیم و بینیم چه پیش می اد...)

 س- ممنون که دعوت ما رو قبول کردید..اما ما نمیدونستیم که دعوت ما به جاهای خیلی دور میرسد.

ت- بله..خواهش میکنم..

 درباره کره ماه

س- در اینجا ما خیلی کنجکاویم که ایا شما پایگاهی هم روی کره ماه دارید؟و ایا موجوداتی را روی ان میشناسید؟

ت- ما روی کره ماه پایگاه نداریم اما می تونیم روی اون فرود بیاییم.

س-ایا درباره موجودات دیگر روی ماه چیزی هم میدانید؟

ت- بله موجودات دیگر روی ماه هستند.. اگر با چشم خودتان تپه هایی را که روی ماه میبینید ما میتونیم روی یکی از انها فرود بیاییم و به داخل ان برویم و دیگر موجوداتی را که انجا هستند(داخل ماه) را ملاقات کنیم.

س- داخل ماه؟ یا روی کره ماه؟

ت- در داخل ماه...

س- در داخل ماه!!! ایا فعالیتی در نیمه تاریک ماه وجود دارد؟(توضیح اینکه همیشه یک قسمت از ماه نسبت به زمین همیشه در حالت تاریک قرار گرفته..)

ت- بله . تمدن دیگری در نیمه تاریک ماه قرار دارد که مابعضی وقتها که اطراف ان هستیم ان را می بینیم..اما انها ما را مثل شما صدا نکردند.

س- منظورت چیه؟

ت- یعنی ما را صدا نکرده اند

س- پس بنابراین ایا مردمی از کره زمین از تمدن نیمه تاریک ماه اگاه هستند؟

ت-بله اکاه هستند..انها(بعضی از مردم کره شما) از خیلی چیزها خبر دارند.اما تعدادی از انها حتی از صحبت درباره ان هم می ترسند...

س-ایا بشر زمینی هم روی ماه هست؟ ایا برنامه سری فضایی وجود دارد؟

ت- بله ..وجود دارد.انها به من به وضوح نشان دادند. اون شبیه یک( گنبد) هست..هم رنگ خود ماه.انه می توانند دریچه روی انرا باز کنند و داخل ان بشوند..انجا جایی است که انها در ان زندگی میکنند.

س-ایا انجا چند کشور نماینده دارند یا فقط 1 یا 2 کشور؟

ت-ما داخل اون نبودیم(در چندین جای ان) اما یکی از (بشری زمینی) را که ما میشناسیم متفاوت از شما به نظر میرسند.. انها (تاریک) به نظر میرسند وانچه که شما به عنوان (دهان) دارید...برای انها متفاوت به نظر میرسد.

س- بشر زمینی؟؟

ت-بله بشر زمینی در داخل ماه اکنون متفاوت به نظر میرسد.

س- چند وقت هست که انها انجا زندگی میکنند؟

ت-مدت زمان زیادی... انها هنوز انجا هستند اما دهان وچشمانی متفاوت دارند..چشمانشان براق و روشن است واز داخل ان نوری به بیرون میاید.!

س-نسبت به انچه که ما اینجا هستیم ..چه چیزی انها را انچنان تغییر داده؟منظورم چه چیز فیزیک انها را تغییر داده؟

ت-انها تغییر کرده اند... و ما اجازه نداریم که بدانیم که ان تغییرات چیست و انچه را که انجام داده اند. اما خوشحال به نظر میرسند..اما به نظر میرسد که هدف و ماموریت دارند و این تنها چیزی است که می دانیم.

س- ایا انها(ساکنان کره ماه)تا به حال به زمین امده اند؟

ت- از انها خواسته نشده که به زمین بیایند..اما خیلی شاد به نظر میرسند...

س-ایا از زمین کسی برای انها فرستاده شده(در زمان حال)؟

ت-اون بسیار پیشرفته هست..الان دانش بسیار پیشرفته ای روی زمین وجود دارد که شما از ان چیزی نمی دانید.انها می توانند مردم را به انجا بفرستند...

س- پس انها از ما پیشرفته تر هستند؟

ت- بله

س-چطور می تونیم با انها ارتباط برقرار کنیم؟

ت- انسانهایی روی زمین شما هستند که می تونند با انها ارتباط برقرار کنند..برای اینکه یک چیز (احتمالی) روی زمین هست که قادر است اطلاعات را مبادله کند.

س- پس مردم کره ماه از ما اطلاع دارند

ت- اوه..بله

س- پس از تغییر وتحولاتی که در جریان هست هم خبر دارند؟

ت- بله اما به نظر نمی رسد که نگران ان باشند..بله از انهم خبر دارند...

 توضیحات بیشتر

 س- دوباره به ما درباره سیگنالی که از (برج دیدبانی) گفتی اشاره کن..اون شبیه چه چیزی است؟

ت- انجا دیدبانی وجود دارد که از جنس نور است..تقریبا شبیه فلورسنت سبز است اما اون متحرک است..اما اون با(خود نیمه هوشیار) حرکت میکند..اون بهترین چیزی است که میتونم بگم....

س- پس تو چطور اونو تشخیص میدی؟

ت-وقتی ما در سفینه بودیم مطلع شدیم که از کجا میایید..یک جریان انرزی در حال انتشار..و ما میدانستیم که شما می خواهید جزیی از ان باشیم....

س- به ما بگو از کجا می ایی به ما بگو سیاره شما شبیه چیست؟

ت- ما از سیاره بسیار زیبایی می اییم که البته برای ما زیباست..اون رنگ متفاوتی دارد..یه جور قرمز است و ما هم شکل متفاوتی داریم..ما شکل(چرخشی) داریم..البته توضیح ان برای شما کمی مشکل است..سیاره شما خیلی جامد است و سیاره ما از جنس نور است و در حالت شناور است...ما خیلی نورانی و رنگی هستیم...

 س-ایا ارواح شما می توانند حالت جسم(ادمی) به خود بگیرند و شکل مادی داشته باشند؟

ت-ما می تونیم.. اما در زمان حال اون کار رو انجام نمی دیم ما منتظر باز شدن یه جور(در یا دروازه) هستیم و بعدا" این کار رو انجام میدیم...

س- از جایی که شما می ایید ایا اون از نظر چگالی با سیاره شما فرق دارد؟ ایا تفاوتی بین ما دو تا وجود دارد؟

ت-ما ارتعاش متفاوتی با شما داریم...یک فرکانس متفاوت...توضیح این متفاوت است..وقتی که شما جسم دارید ما در مقایسه با اون مثل جریان هوا هستیم و اگر هم ما را به عنوان یک بعد دیگری میشناسید اشکالی ندارد اما در واقع همه ما یکی هستیم..

س-ایا گروهی از شما وجود دارند که با (دیگر موجودات) از سیارات دیگر همکاری کنند؟

ت- بله ما با هم کار می کنیم..البته اگر از ما بخواهند و صدا کنند..

س-ایا شما از موجوداتی که اطراف زمین هستند نیز مطلع هستید؟

ت-بله تعداد زیادی از ملاقات کنندگان هستند که شما را به دقت نگاه میکنند و خوشبختانه بطور قابل توجهی یک گروه بسیار بزرگ از دوستداران شما اکنون مراقب شما هستند..

س-تئو..ما می تونیم از تو برای شفای فیزیکی با توجه به اطلاعاتی که داری استفاده کنیم؟

ت- بله اگر از ما خواسته شود..از ضمیر نیمه هوشیار خود بخواهید که با ما در ارتباط باشد و ان هم از طرف قلب شما به سمت فلورسنت صورتی رنگ فرستاده می شود..از ما سئوال کنید و ان جا جواب سئوالتان خواهد بود.

س-تو گفتی که بیشتر از یک نفر هستید

ت- بله

س-چه تعداد؟

ت- ما اینجا 3 نفر هستیم .دیگر همکار من در تلاش است که اسمی به شما بگوید که برایتان قابل درک باشد..اگر دوست داری به اون(glinta) بگویید..اما راننده ما نمی خواهد که اسمشو بگوید.(با شوخی)

س- می تونید توضیح بدهید که مذکر مونث و یا هر دو جنس هستید؟

ت- ما هر سه مورد هستیم.

س- شما هر 3 مورد هستید؟؟ اون همون چیزی است که ما روی زمین نداریم..اون می تونه مشکل ازدواج روی زمین را حل کند..پس زندگی شما روی سیاره تان چه طوری است؟ ایا شما بستگانی و اقوامی دارید؟

ت-روی سفینه فضاییمان داریم..ما اجتماعات وسیعی داریم ما سعی می کنیم انچه که نیاز داریم را اینجا روی سفینه انجام بدهیم..بعضی وقتها ما (تصویرمان) و چشم اندازمان را برای کره شما تغییر می دهیم که بر شما بر اساس تجربیاتتان اشنا به نظر برسد..ما بعضی وقتها انها را به صورت دیگری در میاوریم و بستگی به این دارد که ما چه چیزی را می خواهیم تجربه کنیم...نور ما در حال درخشش است...بله..انها دارند به ما میگویند که باید باز گردیم....

س- ایا ما فقط باید از طریق(susan) و یا از طریق دوستمان(candance) با شما در ارتباط باشیم؟

ت- هر کدام از شما 3 نفر میتونید با ما در ارتباط باشید.

س- هر کدام از ما می تونه به صورت جدا اینکارو انجام بده؟ایا از طریقQhht باید در ارتباط باشیم؟

ت- بله اگر این جریان باز باشد ما هم قادریم که در ارتباط باشیم.

س- بله تئو این ملاقات خیلی شگفت انگیز بود بله دوستم(کاندانس) یک سئوال دارد..اون می خواهد بداند که شما مذکر ها چه طوری تولید مثل میکنید؟

ت- جالبه اون چیزی است که می خواستم از راننده سفینه بپرسم..اما اون قصد حرف زدن ندارد ما میتونیم که یه جور(تخم) بزاریم ..چون میتونیم که شاهد بزرگ شدن بچه باشیم واون کار رو میتونیم با القای عشق یزرگ کنیم..

س- ما سئوالات زیادی داریم که اماده ایم که خودمان را برای دفعه دیگه اماده کنیم..ایا نزدیک زمین باقی میمانید؟ایا نیازی هست برای ارتباط نزدیک زمین باشید؟

ت- نه نیازی نیست که نزدیک باشیم...فقط سیگنال بفرستید.......................

اون چیزی است که من به خاطر میاورم و در حال مصاحبه با تئو اطراف سر من یک حلقه ابی و سبز بود و به نظر میرسد دوربینی هم که ما رانشانه رفته بود در حال جمع شدن بود..و البته ظاهرا" انها برای ماموریت دیگری اعزام شدند.......


  • آخرین ویرایش:-
http://viagrawwithoutdoctor.com/
سه شنبه 8 مرداد 1398 12:06 ق.ظ

You stated that really well!
canada drug northwest pharmacies in canada reputable canadian prescriptions online canadian cialis drugs for sale in mexico canadian drugs drugs for sale in mexico canada medication prices aarp recommended canadian pharmacies canadian pharmacycanadian pharmacy
http://ciafitdong.strikingly.com/
دوشنبه 3 تیر 1398 06:30 ق.ظ

Beneficial forum posts. Kudos.
buy cialis online nz non 5 mg cialis generici cialis patentablauf in deutschland generic cialis with dapoxetine american pharmacy cialis cialis purchasing prix de cialis cialis kaufen 5 mg cialis pharmacie en ligne where do you buy cialis
Cialis pills
یکشنبه 2 تیر 1398 02:31 ب.ظ

With thanks. I enjoy this!
purchase once a day cialis cialis online napol tesco price cialis how to buy cialis online usa enter site natural cialis wow cialis tadalafil 100mg cialis generico online cialis canadian drugs cialis kaufen bankberweisung cialis kaufen bankberweisung
Cialis 20 mg
شنبه 1 تیر 1398 11:46 ب.ظ

Nicely put. Cheers!
the best site cialis tablets cialis prices in england does cialis cause gout tadalafil 5mg cost of cialis per pill cialis sicuro in linea online cialis cialis pills price each best generic drugs cialis low cost cialis 20mg
Cialis 20 mg
شنبه 1 تیر 1398 07:02 ق.ظ

You reported this very well!
free cialis cialis herbs where cheapest cialis cialis generic availability buy cialis online legal non 5 mg cialis generici cialis prezzo in linea basso acquisto online cialis bulk cialis cialis online nederland
generic cialis 2018
جمعه 31 خرداد 1398 02:57 ب.ظ

You actually suggested this superbly!
cialis diario compra opinioni cialis generico the best choice cialis woman buy cialis online nz cialis pills we like it cialis price buy cialis online cheapest prices for cialis 50mg sialis order cialis from india
Generic cialis
پنجشنبه 30 خرداد 1398 10:41 ب.ظ

Valuable posts. With thanks.
generic low dose cialis precios cialis peru generic cialis at walmart cialis italia gratis low cost cialis 20mg comprar cialis 10 espa241a cialis savings card buy cialis sample pack generico cialis mexico safe site to buy cialis online
warnings for cialis
پنجشنبه 30 خرداد 1398 03:36 ق.ظ

Amazing lots of useful tips.
cialis 50 mg soft tab 5 mg cialis pharmacie en ligne tarif cialis france cialis daily reviews cialis generico lilly cialis mit grapefruitsaft cialis patent expiration the best choice cialis woman dosagem ideal cialis cialis daily dose generic
http://hindtuca.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 11:35 ق.ظ

Seriously quite a lot of helpful knowledge!
cialis prices in england viagra or cialis cialis ahumada generic for cialis cialis kaufen wo wow cialis 20 cialis daily dose generic cialis side effects cialis pills in singapore warnings for cialis
http://trenagep.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 07:11 ب.ظ

This is nicely expressed! !
where cheapest cialis we choice cialis uk buying brand cialis online cialis arginine interactio cialis 5 effetti collaterali india cialis 100mg cost canadian drugs generic cialis generic low dose cialis cialis 20mg prix en pharmacie cialis generika
http://nagefan.strikingly.com/
دوشنبه 27 خرداد 1398 06:28 ق.ظ

You said it really well!
cialis prezzo in linea basso cialis for sale how do cialis pills work cialis kaufen cialis daily can i take cialis and ecstasy cialis 20mg prix en pharmacie legalidad de comprar cialis achat cialis en itali we recommend cialis info
http://vaufestia.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 05:13 ب.ظ

Nicely put, Thank you!
we use it cialis online store order a sample of cialis cialis cuantos mg hay cialis for bph cialis dosage recommendations cialis prezzo al pubblico cialis coupon where cheapest cialis cialis 50 mg soft tab order generic cialis online
http://adpothe.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 12:38 ب.ظ

Regards, Plenty of knowledge!

cialis generique cialis reviews cialis rezeptfrei sterreich rezeptfrei cialis apotheke cialis cipla best buy tadalafil 10 mg cialis lilly tadalafi venta cialis en espaa sialis viagra vs cialis vs levitra
http://micamte.strikingly.com/
جمعه 24 خرداد 1398 10:30 ب.ظ

Valuable forum posts. Kudos.
comprar cialis navarr tadalafil the best site cialis tablets cialis italia gratis cialis uk next day cialis para que sirve cialis tadalafil online we recommend cialis info cialis 5 effetti collaterali how to buy cialis online usa
buy viagra samples online
پنجشنبه 23 خرداد 1398 10:28 ب.ظ

I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
cialis dosage amounts
پنجشنبه 23 خرداد 1398 05:53 ب.ظ

Nicely put, Appreciate it!
cialis et insomni generic cialis 20mg tablets cialis mit grapefruitsaft wow cialis tadalafil 100mg tadalafil legalidad de comprar cialis link for you cialis price cialis 20 mg cost american pharmacy cialis cialis 10mg prix pharmaci
5mg cialis cost
پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:27 ق.ظ

Appreciate it. Lots of knowledge.

cialis for daily use cialis online brand cialis generic generic cialis levitra cialis mit grapefruitsaft cialis 5 mg buy cialis lowest price cialis generique 5 mg cialis uk where cheapest cialis
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 06:41 ق.ظ

Kudos, Helpful stuff!
american pharmacy cialis deutschland cialis online free generic cialis compare prices cialis uk buying cialis on internet ou trouver cialis sur le net cialis patentablauf in deutschland we like it cialis price cialis generico cialis price in bangalore
http://cialisvie.com/
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:44 ق.ظ

Incredible plenty of great facts!
purchase once a day cialis click now cialis from canada cialis 5mg billiger cialis generic availability buy online cialis 5mg cialis preise schweiz only now cialis for sale in us cialis for sale cialis vs viagra cialis uk next day
http://canadiantousapharmacy.com/
چهارشنبه 21 فروردین 1398 02:50 ب.ظ

Thanks! I enjoy it.
pharmacy near me online canadian pharmacies online pharmacy drugs for sale in mexico buy viagra now trust pharmacy of canada are canadian online pharmacies safe canada pharmacies drugs for sale in canada canadian pharmacycanadian pharmacy
http://www.gem86.com/contacto-transporte/56
یکشنبه 18 فروردین 1398 12:07 ب.ظ
ブランドコピーのサイトでしっかりした商品でランクの高いのを扱っているサイトあれば教えてください。018スーパーコピー時計 専門店!ブランド時計コピー 販売!
buy tadalafil pills
جمعه 16 آذر 1397 12:40 ق.ظ

Cheers, Helpful information!
effetti del cialis 200 cialis coupon cialis efficacit look here cialis order on line purchasing cialis on the internet only best offers cialis use cilas buy cialis online legal opinioni cialis generico 200 cialis coupon
buy cialis usa
پنجشنبه 15 آذر 1397 05:12 ق.ظ

Truly many of useful advice!
we like it cialis price cialis 5 mg scheda tecnica cialis venta a domicilio cialis 100 mg 30 tablet cialis dosage cheap cialis sublingual cialis online can i take cialis and ecstasy overnight cialis tadalafil tadalafil 10 mg
Buy generic cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 11:16 ق.ظ

Many thanks, A lot of postings!

only best offers 100mg cialis cialis mit grapefruitsaft enter site 20 mg cialis cost tesco price cialis enter site natural cialis cialis generico online 5 mg cialis coupon printable legalidad de comprar cialis generic low dose cialis cialis usa cost
buy cialis medication
سه شنبه 13 آذر 1397 11:50 ب.ظ

Appreciate it, A good amount of data!

cialis soft tabs for sale cialis generico milano cialis 5mg prix buy generic cialis free generic cialis cialis 5 effetti collaterali prices for cialis 50mg cialis cuantos mg hay cialis official site cialis 5 mg schweiz
buy cialis online us pharmacy
سه شنبه 13 آذر 1397 12:50 ب.ظ

This is nicely put. .
calis tadalafil 20 mg cialis manufacturer coupon cialis dosage recommendations cialis price thailand generic cialis at walmart price cialis per pill we choice cialis pfizer india cialis soft tabs for sale miglior cialis generico
buy cialis no rx
سه شنبه 13 آذر 1397 01:21 ق.ظ

Amazing forum posts. Cheers.
cialis 5 mg buy cialis sample pack cost of cialis cvs buy cialis online legal cialis generico cialis billig buy name brand cialis on line cialis wir preise cialis prezzo in linea basso cialis 10mg prix pharmaci
Cialis generic
دوشنبه 12 آذر 1397 12:19 ب.ظ

You suggested that superbly!
cialis professional from usa sialis cialis cuantos mg hay cialis rezeptfrei generico cialis mexico the best site cialis tablets best generic drugs cialis enter site 20 mg cialis cost generic cialis at walmart india cialis 100mg cost
buy cialis germany
دوشنبه 12 آذر 1397 01:00 ق.ظ

You explained that superbly!
deutschland cialis online cialis savings card cialis 10mg prix pharmaci buy generic cialis cialis great britain generic cialis buy cialis online legal cialis soft tabs for sale cialis baratos compran uk cialis coupons
Generic cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 11:53 ق.ظ

Thank you, I like this!
cialis generic tadalafil buy generic cialis pill online interactions for cialis cilas cialis kamagra levitra pastillas cialis y alcoho cialis online holland buy cialis uk no prescription cialis 100 mg 30 tablet tarif cialis france
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
Free Page Rank Tool

پیام نگار